Jump to content
News Ticker
 • Info!
 • San Andreas Multi Player serveris ir atvērts! IP 195.3.145.35

Owner

Īpašnieks
 • Saturu skaits

  15
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  4

Owner pēdējo reizi laimēja 12 Februārī

Owner bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

5 Neutral

2 sekotāji

Nesenie profila apmeklētāji

104 profila skatījumi
 1. Būs jauns Mappings iekš Bone County Cetras vietas, Varesiet nobalsot kur vel mapping Serveri netiks pastāvets tikai no Mappinga arī kaut kas cits arī būs, Jā, gribat šo projektu padarīt aktīvāku Tad sauciet draugus un paziņas un tālāk. Visi Plāni tiks planots šaja posta tiks rakstīts kas notikas un kas būs ar šo projektu. Gaidāms driz Update par mappinga, Drizuma arī būs jaunas Funkcija un tālāk.
 2. Owner

  Kura vel vieta vajag ielikt Mapping?

  Tie kuri būs viss vairāk nobalsoti tad tas tiks ielikts mapping kaut kads, un tas mapping būs gatavs apmēram vienu nedeļu laikā.
 3. Pieņemts uz parbaudu laiku. CPD.
 4. Owner

  Pasākumi.

  Labi tiek pieņemts PILSĒTA PĒC KARA!
 5. Lūdzams rp screenshot vai video,kapec pieteikuma ir rakstis"'Vārds,Uzvārds: Jeks_Akmenkalns" bet uz nosaukums bija rakstis "Gufijs_Jackson'' @Jeks_Akmenkalns
 6. Owner

  Līderu saraksts

  Valsts Organizācijas. Dome - Tiek meklēts CPD - Gufijs_Jakson Slimnīca - Tiek meklēts Armija - Tiek meklēts Neitralās organizācijas. Ziņu dienests - James_Colosimo Kazino - Nav pieejams Autoskola - Ryder_Escobar Bandas Banda nebūs šobrīd piejams. Mafijas. Russian Mafia- Tiek meklēts Criminal Mafia ( Owner-Support speciāla org) - Daniel_Lewis
 7. Pasēdi vienu nedēļu tad skatīšos . Ateikts
 8. 24h laikā izskatīšu , tikmēr Pagaidīšu no citas personas/Cilvekas Rec/Anti un arī pamatojums paskaidrojums kāpēc slikts vai labs, Uz šī Amatas.
 9. Owner

  Aptauja Par Autobuss darbu un theme

  Sveicināti visi Vēlejos uzjautāt vai vajag autobuss darbu? jā , vajag tad vajadzēs to partaisīt.. un par Forum Theme, kas ir jau Theme nevar ielikt BackGround Bildi tikai krāsu veidu vai vajag citu?
 10. Owner

  Dāvinu!

  Veru Ciet nav atbildējis. Līdz šim laikiem.
 11. Kāds ir jūsu Nickname?: Administratora/es Nickname: Pierādijums ScreenShot/Video: Kāds ir viņa/s pārkāpums?:
 12. Kāds ir jūsu Nickname?: Pārkāpeja Spēlētāja Nickname?: Pierādījums ScreenShot/Video: Kāds ir viņa/s pārkāpums?: Jeb kurā laikā var izmainīties!
 13. Owner

  Informācija par Lietotājiem!

  Tātad, Es ieliku šādu funkciju kā parastie lietotāji nevar Pm rakstīt piemēram man vai moderatoriem vai citiem, jo viņi varētu arī reklamēties un reklamēt citos projektos tāpēc ieliku. Kas notiks jā, esi pārsniedzis topic rakstīšanu? Tu tiksi augstākos līmeņos priekš lietotājiem piemēram Lietotājs+(plus) vai status Loyal to tikai var dabūt, jā esi aktīvs utt. Pm var rakstīt jau no Lietotājiem+(Plus) un kā arī visiem tikai izņemts, kā nevar rakstīt pm tikai vienīgi Lietotājiem parastie. -Sekojam līdzi jaunumiem!-
×