Jump to content
Search In
 • Vairāk opciju
Atrast rezultātus kuri...
Find results in...
News ticker
 • Jaunums!
 • SAMP jeb San Andreas Multi Player serveris tiks atvērts tikai nākošajā mēnesī!

Rufus

Support
 • Saturu skaits

  13
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

  Nekad
 • Dienas laimēja

  1

Rufus pēdējo reizi laimēja 17 Janvārī

Rufus bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

3 Neutral

1 sekotājs

Nesenie profila apmeklētāji

40 profila skatījumi
 1. IG vārds,uzvārds: Kam nodotat vadītaju(Nav obligāti) Kādēļ aizejat no amata?: Aiziešanas pieteikuma nodošana RP: ATTEIKUMUS POSTOJAT TE PAT TOPIKA!
 2. Rufus

  Atteikumi no STAFF statusa.

  Kādēļ atsakaties no statusa: Vārds,Uzvārds IG: Vai paliksiet sijā komūna: POSTOJAT ATTEIKUMUS TE PAT SIJA TOPIKA!
 3. Rufus

  Ieteikuma paraugs

  Ieteikums SARP severim/forumam! Vārds,uzvārds serverī: Kā tas palīdzētu mūsu serverim: Script(Nav obligāts) Vai tas paceltu RP?: Screenshoti(nav obligāti)
 4. Prasības. Jābūt vismaz 3lvl. Nedrīksti būt sodīts/a par DM,CS,MG vairāk par 2 reizēm. Nedrīksti būt banots/a. Nedrīkst būt bijis nelegālo frakciju vadītājs 2 mēnešu laikā. Jāmāk RP un termini. Jāzin izvēlētas frakcijas darbs: Tēls nedrīkst būt IC sodīts par lieliem vai vidējiem noziegumiem. IC sadaļa. Vārds,Uzvārds: Vecums: Organizācija kurā strādā: Kādēļ vēlaties kļūt par šis organizācijas vadītaju? Kāda ir jūsu pieredze sijā organizācija: Izglītības līmenis: Pases kopija(Screenshot): Tiesību kopijas(screenshot) OOC sadaļa Vārds: Vecums: Cik reizes esat bijis sodīts par DM,CS,MG: Vai esat bijis banots(kapēc): Ko dara sija organizācija: Vai zinat šis organizācijas komandas? RP sadaļa DM: CS: OOC: IC: MG: QS: NJ: CP: RP situācija!(Jābut saistītam ar izvēlēto organizāciju) Kas notiek RP situācija: Cik cilvēki piedalās: Screenshoti vai Video:
 5. Prasības. Jābūt vismaz 2lvl. Nedrīksti būt sodīts/a par DM vairāk par 2reizēm. Nedrīksti būt banots/a. Nedrīkst būt bijis Legālo frakciju vadītājs trīs nedēļu laikā. Jāmāk RP un termini. IC sadaļa. Vārds,Uzvārds: Vecums: Organizācija kurā strādā: OOC sadaļa Vārds: Vecums: Cik reizes esat bijis sodīts par DM: Vai esat bijis banots(kapēc): Kapēc gribi vadīt šo organizāciju: Kāda ir jūsu tēla rase?: RP sadaļa DM: CS: OOC: IC: MG: QS: NJ: CP: RP situācija!(Jābut saistītam ar izvēlēto organizāciju) Kas notiek RP situācija: Cik cilvēki piedalās: Screenshoti vai Video:
 6. Vārds,Uzvārds pietiekums par servera administratoru! Prasības! Jābūt vismaz 14 gadus vecam! Jābūt reģistrētam SARP vismaz 1 mēnesi. Jābūt zināšanām par Role-Play(Iespējama pārbaude) Jābūt gatavam būt serverī 12h nedēļā: IC sadaļa Vārds,Uzvārds: Vecums: Cik ilgi dzīvojat San Andreas štatā? Kur strādājat?: Izglītibas līmenis: OOC sadaļa. Vārds: Vecums: Cik ilgi esat bijis reģistrēts SARP: Vai esat bijis Uzraugs SAMP serverī? Vai ir kāda rekomendācija no STAFF biedra: Cik ilgi varat būt online nedēļā? Vai varat izmantot TS3 vai Discord?: RP pārbaude ir tikai tiem kurus STAFF nepazīst. Pārbaude notiks pēc pieteikuma apstiprināšanas. Par pārbaudes laikiem Owner vai Support jums pateiks personīgi.
 7. Rufus

  Citu lietu pieprasījuma paraugs.

  IG Vārds,Uzvārds: Pieprasīta lieta: Kas notiek Role-Play situācija: Cik nauda tiek iztērēta(Ja pērk par naudu) Screenshot
 8. Rufus

  Tēla izskata mainīšanas pieprasījums

  IG Vārds,Uzvārds: Skina ID: Kas notiek Role-Play situācija: Cik nauda iztērēta(Ja iegādājas kaut ko par naudu) Screenshot:
 9. Rufus

  Naudas līdzekļu pieprasījuma paraugs

  IG Vārds,Uzvārds: Pieprasītā summa: Kas notiek Role-Play situācija: Cik personas piedalās Role-Play?: Screenshot:
 10. Rufus

  Ieroču pieprasījuma paraugs.

  IG Vārds,Uzvārds: Organizācijas nosaukums: Ieroču/ložu skaits: Ieroča modelis[AK47,Colt]: Cik nauda tiek iztērēta(Ja pērk ar naudu): Kas notiek Role-Play situācija: Screenshot:
 11. Jūsu IG niks: Kurā vieta atrodas ši kļūme: Cikos kļūme tika atrasta?: Vai sastopaties ar to pirmo reizi?: Screenshot:
 12. Moderātora niks: Kāds pamatojums banam?: Datums:
 13. Jūsu IG Vārds,Uzvārds: Administrātora IG Vārds,Uzvārds Screenshot ienākot serveri: Kāds bija bana pamatojums?: Datums:
×